image
image
image
image

dětský zábavní park

Čtvrtek - Neděle: 14:00 - 19:00 hod.

 

aktuality Zobrazit všechny aktuality

Kdy budeme mít otevřeno v dětské herně před koncem roku V době vánočních a novoročních svátků a vánočních prázdnin máme rozšířenou otvírací dobu v našem dětském zábavním parku a herně. Přesnou pracovní dobu naší herny o vánočních prázdninách najdete v detailu této aktuality nebo v kontaktech na tomto webu. Publikováno 19. 12. 2021
Omezená pracovní doba dětské kryté herny 6.1.2022 Od dnešního dne je opět otevřeno čtvrtek až neděle 14.00 - 19.00 hodin 1.12.2021 Od tohoto týdne do odvolání budeme mít z technických důvodů dětský zábavní park a krytou hernu otevřenou pouze od pátku do neděle ve stejném čase jako doposud a to od 14.00 – 19.00 hodin. Publikováno 1. 12. 2021

dětský zábavní park, herna s labyrintem ve Stříteži u Třebíče

Otevřeno čtvrtek až neděle 14.00 - 19.00 hodin 

Za jakých podmínek můžete do naší dětské herny zjistíte ZDE:

Navštivte naše kryté zábavní a sportovní centrum, hernu s labyrintem, s celoročním provozem ve Stříteži u Třebíče.

Zábavní park je určený zejména pro rodiny s dětmi. Všechny atrakce si můžete s dětmi vyzkoušet i vy dospěláci. V našem zábavním parku najdete komplexní nabídku atraktivit pro dospělé i děti s různou mírou obtížnosti. V kryté herně naleznete kromě velkého prolézacího labyrintu se skluzavkami a tobogány také, šlapací autíčka, dětské horolezecké stěny, velkou samostatnou skluzavku, trampolíny, skákací nafukovací hrad, poznávací prostor /laboratoř/, balónkový bazén, prostor pro hraní batolat. Součástí herny je bar s posezením, kde si můžete dát teplé i studené občerstvení, zákusky, kávu a nealkoholické napoje. V herně je bezplatná wifi a prostor na pořádání oslav dětských narozenin a jiných výročí.

V areálu je také restaurace se zahrádkou s letním provozem, venkovní dětské hřiště s prolézačkami a výběhy se zvířaty /koně, oslík, kozičky/.

Navštivte naše zábavní centrum s krytou hernou kde můžete s dětmi strávit příjemné odpoledne se spoustou pohybových aktivit a adrenalinových zážitků, prostor kde se mohou bezpečně vyřádit a společně prožijete příjemný čas.

V herně můžete také uspořádat oslavu narozenin a jiné dětské oslavy.

Dětský zábavní park, herna s labyrintem ve Stříteži u Třebíče