Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 1.5. a 8.5. bude dětská herna v PROVOZU

1.5. a 8.5. bude dětská herna v PROVOZUDatum konání:
28.4.2023

Dětský zábavní park ve Stříteži u Třebíče bude otevřen i v pondělí 1.5. a 8.5., i přesto, že jsou tyto dny státními svátky. Chceme, aby naši návštěvníci měli možnost využít našich atrakcí i během těchto svátečních dnů, a proto budeme mít otevřeno jako každý běžný den od 14.00 do 20.00 hodin. Těšíme se na vaši návštěvu a přejeme vám spoustu zábavy!

Atrakce v naší dětské herně ve Stříteži u Třebíče

Naše atrakce labyrint  se skluzavkami, lezecká stěna, skákací hrad, trampolíny a šlapací autíčka jsou určeny zejména pro děti do 12 let, pro ty nejmenší je určený malý bazén plný míčků a se skluzavkou. Pro děti jsou k dispozici také hry, které podporují kreativitu a rozvoj motorických dovedností.
Ale i rodiče a prarodiče se u nás určitě nebudou nudit. Všechny aktivity naší herny mohou vyzkoušet se svými dětmi. Nebo si mohou v klidu sednout ke stolečkům u baru a dát si kávu nebo jiné nápoje a drobné občerstvení.

Uspořádejte v naší herně dětskou párty nebo oslavu dětských narozenin

V naší herně  ve Stříteži je možné uspořádat oslavy dětských narozenin nebo dětské party. Ve vyzdobeném prostředí zábavního parku mohou děti slavit svůj velký den s kamarády a užít si spoustu zábavy a legrace na našich atrakcích a hrách.

Pro rodiče je to také skvělá příležitost ušetřit si čas a námahu, kterou by jinak museli vynaložit na organizaci narozenin doma. Nabízíme kompletní balíček, který zahrnuje pronájem herny, občerstvení, dekorace. Stačí si jen vybrat, co vám nejvíce vyhovuje, a my se postaráme o zbytek.

Informace o možnostech oslav a dětských partií v naší herně vám rádi poskytneme přímo u baru v herně, nebo na telefonním čísle +420 605 223 100. Těšíme se na vaši návštěvu a na to, že vám pomůžeme uspořádat nezapomenutelnou oslavu pro vaše děti!

Dětská herna azábavní park ve Stříteži u Třebíče bude otevřen i v pondělí 1.5. a 8.5.

 

dětský zábavní park a herna ve Stříteži u Třebíče 1.5.2023 bude mít otevřeno
dětský zábavní park a herna ve Stříteži u Třebíče 8.5.2023 bude mít otevřeno