Drobečková navigace

Úvod > MŠ a ZŠ

MŠ a ZŠ

Akce a programy pro mateřské a základní školy z Třebíče a okolí

Pravidelnými návštěvníky dětské herny jsou v průběhu školního roku celé třídy mateřských a základních škol z Třebíče a okolí. Navštěvují nás také zájmové skupiny a organizace, které mají ve svém kolektivu dětské skupiny /dobrovolní hasiči, dětské tábory, turistické oddíly, skupiny rodičů s dětmi.../.

Návštěvníci naší dětské herny, školy, školky, mohou spojit tématickou výuku či vzdělávací program i s jinými sportovními aktivitami a návštěvami dalších zařízení a kulturních památek.

Třídy mateřských a základních škol mohou po dohodě navštívit naše zábavní centrum a dětskou hernu i mimo běžnou pracovní dobu a samozřejmě máme pro tyto kolektivy i upravené skupinové vstupné do herny.

Každým rokem stoupají počty škol a školek, které v průběhu roku i opakovaně navštěvují naši dětskou hernu a zábavní park (a to nejenom z Třebíče).

Často se stává, že podnětem k tomu, aby do herny přišla nová třída ze školy nebo školky z Třebíče i okolí je doporučení spokojených rodičů, kteří k nám jezdí se svými dětmi pravidelně. Pokud k nám jezdíte s vašimi dětmi, doporučte vaší paní učitelce jako zajímavý nápad na výlet nebo akci návštěvu naší herny.

Bližší informace, termíny a podmínky návštěvy naší herny pro školy a školky získáte u obsluhy herny, na emailu info@dvurstritez.cz nebo na telefonním čísle +420 605 223 100.

Mateřská a základní škola

Mateřská a základní škola

Nafukovaci átrakce, Dětská herna Třebíč, Střítež..

Mateřská a základní škola

Mateřská a základní škola

Mateřská a základní škola

Mateřská a základní škola