Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Herna bude otevřena celý týden a ZADARMO !

Herna bude otevřena celý týden a ZADARMO !Datum konání:
21.4.2022

V týdnu od 25.4. /pondělí / do neděle 1.5.2022 bude naše herna otevřena denně a nebudeme vybírat vstupné. Můžete naši hernu navštívit ZADARMO. I provozní doba bude speciálně upravená pro tuto mimořádnou akci. Více se dozvíte v detailu této aktuality nebo v době provozu herny přímo na recepci.

Dětský zábavní park a herna otevřena celý týden a ZADARMO.

V příštím týdnu od pondělí 25.4. do neděle 1.5. jsme se zapojili do projektu Kraje Vysočina „ Vysočina v pohybu“ a budeme mít jednak otevřeno denně celý týden, ale také bude vstup do herny BEZPLATNÝ úplně ZADARMO

Provozní doba a rezervace herny.

Provoz našeho dětského zábavního parku a herny bude v tomto týdnu fungovat s ohledem na tuto akci trochu jinak než funguje v běžném týdnu.

Doba kdy bude herna v tomto mimořádném týdnu otevřena bude rozdělena každý den do několika 2-3 bloků do kterých bude možné si vstup rezervovat v našem novém rezervačním systému od čtvrtku  21.4.2022. Vstup bez rezervace bude možný jedině v případě, že nebude v daný den a uvedený blok zarezervovaná celá kapacita herny což budete moci zjistit na www stránkách herny. K rozdělení otvírací doby dětského parku a herny na bloky jsme přistoupili po dohodě s Krajem Vysočina z důvodu aby tuto akci mohlo využít co nejvíce návštěvníků.
Bohužel se nám oproti plánu nepodařilo dát do provozu do tohoto termínu novou badmintonovou halu v našem areálu, kterou otevřeme v průběhu měsíce května.

Rezervace  pro vstup do herny ZDARMA  ZDE:

Bloky a provozní doba herny v týdnu 25.4.-1.5.2022

V pracovní dny / pondělí až pátek / bude herna otevřena v době od 15.00 do 20.30  a tato doba bude rozdělena do dvou bloků a to 15.00 – 17.30 a 18.00 – 20.30 hodin.
V sobotu a neděli bude herna otevřeno již od 11.00 a až do 20.00 hodin a tato doba bude rozdělena do tří bloků a to 11.00 – 14.30 hod., 15.00 -17.30 hod . a 18.00 – 20.30 hod.

Mezi jednotlivými bloky bude 30 min na to aby mohli v klidu odejít návštěvníci herny z ukončeného bloku a přijít nový návštěvníci. Ke každé rezervaci udělané přes náš rezervační systém / spuštěný od pátku 22.4. / bude speciální kód který příjde po rezervaci na uvedený email a tímto kódem se budou moci návštěvníci prokázat při vstupu do herny. Je možné udělat si rezervaci na oba bloky, ale pouze jako samostatné rezervace a na začátku druhého bloku je nutné se opět prokázat novým kódem.

Těšíme se na vás a vaše děti v naší dětské herně a zábavním parku ve Stříteži u Třebíče.

Rezervace  pro vstup do herny ZDARMA  ZDE:

leták jako PDF zde:

Dětský zábavní park a herna Třebíč Střítež, Akce Kraj Vysočina