Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Jarní prázdniny v naší herně a dětském zábavním parku

Jarní prázdniny v naší herně a dětském zábavním parkuDatum konání:
9.2.2022

V době jarních prázdnin budeme mít v naší herně DENNĚ OTEVŘENO  vždy od 14.00 – 19.00 hodin. Takže od čtvrka 10.2. do nedělé příštího týdne 20.2.2022 se na vás DENNĚ těšíme v naší herně ve Stříteži u Třebíče.

Jarní prázdniny v naší herně a zábavním parku

Vezměte vaše děti a jejich kamarády a přijďte se vyřádit na naší kryté a vyhřívané herny ve Stříteži u Třebíče.

Atrakce v naší herně a dětském zábavním partu

Všešchny atrakce v naší herně a dětském zábavním parku jsou konstruovány tak aby jste si na nich mohli zařádit i s Vašimi dětmi. Všechny unesou i dospěláky. Můžete si prolézt labyrintem, sklouznout se na skluzavce nebo tobogánu, zaskákat si na trampolíně nebo si zahrát stolní fotbálek.

Dále si mohou vaše děti zazávodit na šlapacích autíčcích nebo vylézt na horolezeckou stěnu. V baru ná Vás i vaše děti čekají sladké i slané dobroty a na „jaráky“ pro vás připravíme i nějaké moooc dobré domácí zákusky.
Přijďte si aktivně užít jarní prázdniny s dětmi do našeho dětského zábavního parku místo toho aby se děti nudily doma u televize, PC, nebo mobilu. V herně si užijí spoustu legrace a příjemných chvil a budou mít na co vzpomínat.

O jarních prázdninách14.- 20.2.2022 je herna otevřena DENNĚ 14.00- 19.00 hodin

Dětské oslavy v naší herně

Pravidelně v naší herně, i mimo její běžnou pracovní dobu slaví mnoho dětí svoje narozeniny a další dětské oslavy. Pokud chcete nabídnout vašemu dítěti nevšední a nezapomenutelnou oslavu narozenin, zorganizujte nu ji v naší herně.

Balkón s posezením nad hernou je možné vyzdobit a upravit podle vašich představ. Oslavenec a návštevníci dětského párty mohou využívat v průběhu oslavy celou hernu se všemi jejími atrakcemi.

Dětský zábavní park a herna Dvůr Střítež u Třebíče