Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nové badmintonové kurty u naší herny

Nové badmintonové kurty u naší hernyDatum konání:
7.12.2022

V areálu naší herny ve Stříteži u Třebíče jsme otevřeli v listopadu novou krytou badmintonovou halu se 4 kurty na badminton.

Badmintonová hala v provozu

Konečně se nám podařilo otevřít a uvést do provozu naši badmintonovou halu v těsné blízkosti dětského zábavního parku ve Stříteži. 

Vstup k badmintonovým kurtům

Vstup ke kurtům je možný samostatným vstupem do badmintonové haly / pokud není v provozu dětská herna/ a nebo přímo přes recepci a hernu.  Oba vstupy jsou těsně vedle sebe a to z původního parkoviště automobilů před vstupem do naší herny.

Badmintonové kurty, provozní doba rezervace a info

Badmintonové kurty jsou pro veřejnost otevřeno denně od rána 07.00 hodin do večera 23.00 hodin s tím, že v době mimo provoz herny / denně 14.00 – 21.00 hodin / mají speciální režim pro vstup a rezervace . Všechny informace a pravidla pro hráče badmintonu na našich kurtech naleznete na webu www.badec-tr.cz  kde je také online rezervace kurtů.

Rezervace badmintonových kurtů ve Stříteži u Třebíče


Postupně po odladění drobných nedostatků ve fungování rezervačního systému plánujeme veškeré rezervace u úhrady kurtů přes rezervační systém uvedený na webu. V současné době je již možné v 99% případů vytvořit a uhradit jednotlivou nebo i opakovanou dlouhodobou rezervaci vybraného kurtu v uvedený čas a den udělat bez větších problémů.
V případě, že byste měli s vytvořením rezervace badmintonového kurtu problémy obraťte se na obsluhu kurtu na telefonním čísle 605 008 112. Pokusíme se vám poradit.

Web badmintonové haly ve Stříteži u Třebiče